شرکت فرش کارپت مال

سوالات متداول

۰۱

آنچه ممکن است ندانید:

از دو طریق امکان پذیر است. ۱) خرید از طریق وبسایت فرش داریس و پرداخت آنلاین وجه کالا(ها) – ۲) از طریق سفارش در شبکه های اجتماعی واتس اپ، تلگرام و یا اینستاگرام رسمی فرش داریس

بله، به هر تعداد که نیاز داشته باشید می توان از سایت خرید داشته باشین، البته برای سفارش فرش بصورت عمده بهتر است با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شرکت فرش داریس، همه روزه سفارشات خود را قبل از پایان وقت اداری به شبکه های توزیع کالا تحویل می دهد. البته سفارشاتی که موجود شده و آماده ارسال باشند.

شما عزیزان می توانید علاوه بر ثبت آدرس پستی خود، یک آدرس رسمی دیگر(طبق قوانین و مقررات مندرج در سایت داریس) به عنوان محل ثانویه تحویل در زمان سفارش قید نمایید.

در صورت موجود بودن محصول در انبار شرکت فرش داریس، ظرف ۷۲ ساعت کاری سفارشات شما ارسال خواهند شد، در صورت عدم موجودی بین ۷ تا ۱۰ روز کاری زمان خواهد برد.

شما عزیزان می توانید از طریق درگاه های پرداخت الکترونیک بانک های رسمی کشور و تحت نظارت سیستم شاپرک و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران وجه سفارش را پرداخت نمایید و یا از طریق شمارت کارت، شماره حساب و یا شماره شبای مندرج در وبسایت و یا اعلامی از سوی کارشناسان فروش ما وجه را واریز نمایید.

فرش داریس دارای مجوزهای قانونی از سازمان ثبت شرکت ها و همچنین دارای نماد اعتماد الکترونیک(اینماد) و عضو اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد و از هر نظر تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

بله، ولی قبل از ارسال کالا شما باید مبلغ فاکتور را تسویه نمایید و اینکه، مبلغ فاکتور می توانید متغیر و به تاریخ روز خروج از کارخانه برای شما محاسبه شود.

فرش داریس دارای پروانه کنترل کیفیت و گواهینامه استاندارد می باشد. همچنین دارای گواهینامه های بین المللی ISO14001:2015 – ISO10001:2007 – ISO9001:2015 – ISO10003:2007 – ISO10002:2014 و گواهینامه استاندارد اتحادیه اروپا می باشد.

بله، شما عزیزان می توانید به آدرس موجود در قسمت تماس با ما مراجعه کرده و بصورت حضوری خرید نمایید.

دوستان عزیز شما می توانید با شماره ۰۹۱۲۵۸۰۱۵۷۵ در ارتباط باشید.

شبکه های اجتماعی بر روی این شماره فعال می باشد.